Na tohtoročnom plese Kukkonia panovala úžasná nálada

Dvesto účastníkov, bezstarostná zábava, lahodné jedlá, exkluzívne nápoje, hodnotné ceny tomboly a bláznivá atmostféra – takto by sa dalo charakterizovať IV. ples Kukkonia. Kroky sú rôzne, ale tanec je spoločný! – Týmto sloganom sme uprostred fašiangov usporiadali ples Kukkonia 2023, ktorý sa aj tento rok uskutočnil v MOL Aréne, na mieste, ktoré spĺňa všetky nároky našich hostí. Účastníkov plesu privítali v krásne vyzdobených miestnostiach predsedníčka Občianskeho združenia Kukkonia, Tímea Dóka a hostiteľka, Maja Gasparik.  Prítomní mali od prvej chvíle pocit, že zavítali na naozaj výnimočnú udalosť. Dekorácia, osvetlenie a hudobný sprievod prispeli k tomu, aby bol tohtoročný ples Kukkonia hodným pokračovaním tých predchádzajúcich.

Hudobnú rozmanitosť zabezpečovali vynikajúci umelci, ktorí priniesli pestrý repertoár hudobných štýlov a nálad. O muziku pod nohy sa postarala najpopulárnejšia hudobná skupina tanečných zábav v Maďarsku: Vegas Show Band. Hudobníci vedeli, ako rozprúdiť krv v žilách účastníkov na tanečnom parkete. Klasické melódie tanečných zábav, ktoré z plesov nemôžu chýbať, vyčarovala hudobná formácia Pálházi Bence és Bandája. Hrali také nezabudnuteľné piesne, ktoré každý pozná a má rád.

Hviezdou večera bola speváčka z Maďarska, niekoľkonásobná víťazka ceny Fonogram a eMeRTon, Adrienn Zsédényi alebo Zséda, ako ju všetci poznáme. Publikum očarila svojím okúzľujúcim hlasom a fascinujúcim vystúpením. Do sveta súčasného tanca preniesli prítomných umeleckí tanečníci improvizačného tanečného divadla Willany Leó Kollektíva: Zoltán Grecsó, Dorina Mayer, Anna Szilvási.  Predstavenie bolo moderné, zároveň tradičné a pre každého úchvatné, takisto ako vystúpenie neuveriteľne rýchlych tančeníkov skupiny Fricska Táncegyüttes.

Autori jedálneho lístka, kreatívni šéfkuchári Imre Bindics a Péter Cucz zostavili naozaj lahodné chody na ples. Výnimočnosť jedál spočíva v tom, že sa na tanieroch objavili výlučne kreácie z vynikajúcich žitnoostrovských surovín. Harmonicky zladené výnimočné chute, arómy a textúry sa postarali o neuveriteľné chuťové zážitky. Selekcia vín a šumivých vín, ako aj bonbóny čokoládovej dielne ZAX v Komárne neopísateľne majstrovsky pridali na hodnote ojedinelého výberu jedál. Muži mali na plese možnosť využiť pohodlnú cigarovú miestnosť na poschodí MOL Arény, kde ich čakali voňavé cigary, rum a chutná pálenka Kukkonia.

Tombola priniesla napínavé chvíle a hlavnou cenou bol romantický víkendový pobyt vo dvojici v meste lásky, v Ríme. Hlbšie sa ponoriť do sveta emócií je okrem Ríma možné aj v Dunajskej Strede, tohtoročný ples Kukkonia totiž urobil všetko preto, aby sa doňho všetci prítomní zamilovali...

Stretnime sa o rok a opäť si spolu zatancujme!

Fotogaléria
Videogaléria
Embedded thumbnail for Kukkonia bál [2023]