Zažime ples a la Hollywood!

S radosťou vás pozývame na piaty Ples Kukkonia, ktorý sa uskutoční 2. februára 2024 o 19:00 hod v priestoroch VIP Silver v MOL Aréne.

Tohtoročný ples usporiadame pod heslom Hollywood Glamour. O muziku pod nohy sa opäť postará hudobná skupina Pesty Party Showband a hostiteľkou podujatia bude herečka Anna Bugár. Našich hostí očakávame veľkolepou tanečnou šou vo svetle Hollywoodu a vystúpi Nika (Mónika Veres). Oživíme svet amerických kasín a účastníkov plesu pozývame aj na ruletu. Vstupenka stojí 125 EUR, nákup je možné uskutočniť v obchode DAC Store a na telefónnom čísle 0907 186 589, 0905 876 134.

Cena zahŕňa:

  • Welcome drink (pálenka Kukkonia, Prosecco),

  • 2x bufetovú večeru,

  • neobmedzenú konzumáciu dezertov v candy bare,

  • 0,7 l minerálnej vody a vína (pre dve osoby),

  • jednu kávu.

O špičkové pokrmy sa postará tím reštaurácie Villa Rosa a dobrotám candy baru sa jednoducho nedá odolať. Podrobnosti sú zahalené hlbokým tajomstvom, no toľko môžeme prezradiť, že v hlavnej role bude aj tento rok zábava a dobrá nálada.

A čo dress code pre hollywoodské hviezdy na Plese Kukkonia?

PÁNI

a la officiel – elegantný, trojdielny oblek: nohavice, sako, vesta, košeľa, kravata, vreckovka. Farba a materiál kravaty a vreckovky musia byť zladené. Oblečenie pánov je možné doplniť hodinkami, prsteňom či manžetovými gombíkmi.

DÁMY

Čo sa týka vzhľadu dám, mejkap, večerné šaty a účes by mali svedčiť o ženskosti. Šaty môžu byť dlhé, korzety, ale aj krátke, priliehavé s flitrami; sukne môžu byť čipkované alebo volánkové. Čo sa týka topánok, zvoľte si lodičky alebo sandále s vysokým podpätkom.

Pre ďalšie informácie zavolajte na tel. č. 0905/ 876 134.