Výber Kukkonia Ligy sa 22. júna zúčastnil na medzinárodnom turnaji. Naši mladí futbalisti zo Žitného ostrova súťažili vo viacerých vekových kategóriách na turnaji v seneckom NTC.

Družstvá z  Kukkonia Ligy sa zúčastnili turnaja v Senci vo vekových kategóriách U13, U11 a U9. Na začiatku hracieho dňa sa hráči museli vysporiadať s ťažkosťami spôsobenými počasím, ale našťastie sa všetci rýchlo prispôsobili podmienkam.

Tím U13 čelil vynikajúcim súperom a v kvalitnom poli skončil na 6. mieste. Dôležitejšie ako výsledok však boli veľmi dobré individuálne výkony v jednotlivých zápasoch.

Vo vekovej kategórii U11 sme začali hrací deň dvoma nešťastnými remízami, ktoré mierne ovplyvnili neskorší výkon nášho tímu. Chlapci však po celý čas statočne bojovali, čo tentoraz stačilo na umiestnenie v druhej polovici tabuľky.

Ani tento rok sme však nezostali bez úspechu, pretože náš tím U9 podal skvelý výkon a skončil na prestížnom 3. mieste. Naše družstvo pod vedením Mihálya Pódu prehralo len s neskoršími víťazmi z Komořan. Zápas o tretie miesto sa im podarilo vyhrať po penaltovom rozstrele. 

Aj touto cestou by sme radi poďakovali všetkým hráčom a trénerom za ich nezištnú prácu a účasť a v neposlednom rade ďakujeme všetkým rodičom za ich obetavú podporu!

Fotogaléria